August 2012

all about me & my weekly life

8. august 2012 at 10:29 | Romča |  myself.
tak už mě napadá o čem psát. Není to nic zvláštního, ale aspoň se budu snažit. Bude to takový mišmaš všeho. Napadlo mě, že bych změnila obrázek v záhlaví a to by znamenalo i změnu barev na blogu. Bohužel, nemůžu nikde najít obrázek toho typu, co je nastavený teď. Pravda je i to, že ani envím pod jakým názvem bych to měla hledat. Vůbec nemám nic proti tomu, kdyby mi někdo, aspoň někdo poslal pár návrhů a nápadů na obrázek. Určitě bych si z toho nějakej vybrala. Design chci zachovat ve stejným stylu. Jak už jsem napsala, změnit pouze obrázek a barvy.
Tumblr_m8cii4s0lg1roew2zo1_500_largeTumblr_m86ufoxzil1qlvr5bo1_500_large
dneska jsem si zkoukla film LOL, kde hraje Miley Cyrus. Je to strašně krásnej film. Plnej zábavy, lásky, smutku a tak nějak všeho. Miley mám strašně ráda, protože mi příjde, že si na nic nehraje, ale je to jenom čistě můj názor. Jen mě mrzí to, že je film pořád ještě s titulkama, ale na film bez titulek si asi budeme muset ještě počkat.
Tumblr_m8ametel5m1qmuesuo1_500_largeTumblr_m8d3ajgrfr1rd46fbo1_500_large
pretty little liars♥ začala jsem tento seriál sledovat teprve nedávno. Poprvý jsem viděla asi jeden díl na TV Markíza a přišlo mi to jako super seriál. Kamarádka mi poslala odkaz, kde můžu zkouknout seriál online. Už jsem asi u dílu 2x10, takže se musím koukat dál. Nerada se na to koukám když je večer nebo tma. Je to takový drama a já nejsem zrovna člověk, kterej se ničeho nebojí. Vždycky mě na konci děsí "A".

black & white

8. august 2012 at 9:59 | Romča |  pictures
aby se tu po 100 letech něco zase objevilo přidám opět pár obrázků. Budu se snažit zkomolit nějakej smysluplnej článek a né pořád jen obrázky, ale teď se zde ty obrázky prostě musí objevit :-D
Jump_bitch_21_largeTumblr_l9nee9ztok1qaa2pto1_500_large